Alışveriş Listem 0
Kampanyalar

Örümcek Stand 5 Panel Oval

4.750,14 TL

  • Ürün Kodu: OVL-ORM5
  • Stok Durumu: 100

Mevcut Seçenekler:

ÖRÜMCEK STAND 5 PANEL OVAL


Portatif, taşınabilir ve görsel olarak zengin olan bir stand çözümüdür.

Alüminyum profillerden bağlantı aparatları ise sert plastikten üretilmiştir.

Tek kullanımlık değildir, katılacağınız etkinliklere göre farklı baskılar yaptırabilirsiniz.

Baskılar son teknoloji VUTEK baskı makinelerinde basılmaktadır.

Ürün örneğini firmamıza gelerek görüp sipariş verebilirsiniz.

Adetli alımlarınızda indirimler için lütfen bizi arayın 0212 284 86 25 .


Ürün içeriğinde standart branda taşıma çantası vardır, sert taşıma çantası (hardcase) ürün fiyatına dahil değildir ve fiyat farkı yukarıdaki seçeneklerde belirtilmiştir.


Müşterilerimiz sadece stand konstrüksiyonu da aldığından dolayı (baskılarını kendileri yapmak istedikleri için) yukarıda stand konstrüksiyonu ve baskı seçenekleri ayrı ayrı belirtilmiştir.


ÖRÜMCEK STAND 5 PANEL OVAL TEKNİK ÖZELLİKLERİ :

  • Örümcek stand 5 panel oval 85 Ülkeye Türkiye’den ihraç edilen garantili ve %100 Türk malıdır. Ürün fiyatına sert taşıma çantası (hard case) dahildir.
  • Kurulduğunda kapladığı alan : 227cm yükseklik – 390cm genişlik
  • Dijital baskı alanı : 225cm yükseklik – 470cm genişlik
  • Hardcase stand çanta ölçüleri : genişlik 60cm x yükseklik 90cm x derinlik 40cm
  • Baskısız ağırlığı: 26 kg
  • Baskılı stand: 29 kg
  • Ambalaj : 42cm x 63cm x 92cm


ÖRÜMCEK STANDLAR HAKKINDA GENEL BİLGİLER.

Alüminyum profil ve plastik parçalardan oluşturulmuş portatif kurulumu kolay ve taşınabilir görsel açıdan zengin stand çözümüdür. Örümcek stand ismini açıldığında örümcek ağına benzeyen profillerinden almıştır.

Örümcek stand farklı şekillerde ve istenilen genişlikte yapılabilmektedir. Tek kullanımlık bir ürün değildir, istenildiğinde yeni baskılar yapılıp farklı etkinliklerde ve fuarlarda kullanılabilir.


Örümcek standı ister baskılı ister baskısız satın alabiliyorsunuz. Baskısız alınan stantların baskı ve montajı daha önce örümcek stand bilgisi ve tecrübesi olan firmalar tarafından yapılmalıdır. Örümcek Stand’ı gösteren profilleri ve malzemeleri değil üzerine yapılan baskı ve baskının montaj kalitesidir.


Ürün istenildiği zaman Kağıthane’deki firmamızda görebilir ve sipariş verebilirsiniz.


Örümcek Stand için teknik bir bilgiye ihtiyaç yok kurulumu çok kolay herhangi bir el aleti kullanmanıza gerek yok her şey geçme sistemi ile yapılmış kurulumu orta boy bir stand için en fazla 5 – 10 dakika sürüyor.


ÖRÜMCEK STAND STANDART PAKET İÇERİĞİ;

Örümcek stand içerisinde stand konstrüksiyonu, baskı yapılabilmesi için pvc paneller ve aparatlar, halojen spot lamba, taşıma çantası bulunmaktadır. Taşıma çantası tekerlekli ve bavul şeklindedir. 2 farklı taşıma çantası vardır birincisi standart taşıma çantası bavul şeklinde tekerleklidir ve fiyatlara dahildir. İkincisi sert taşıma çantasıdır. Sert taşıma çantası da tekerleklidir, sert plastikten üretildiği için daha dayanıklıdır ve üzerine baskı yapılarak küçük bir masa olarak kullanılabilir. (standart paket fiyatına dahil değildir)


ÖRÜMCEK STAND KURULUMU;

Stand kurulumunda herhangi bir aletine gerek yok, kurulum için parçalarını stand çantasından çıkarıp kolayca kurabilirsiniz. ortalama büyüklükte bir stand yaklaşık 10 dakika içinde kurulabiliyor.

Örümcek Stand 4 Panel Oval ürünü için daha detaylı bilgiyi 0212 284 86 25 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle görüşerek öğrenebilirsiniz.

Ürün dosyasını incelemek için tıklayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi