Alışveriş Listem 0
Kampanyalar

Crown Truss L Stand 510cm x 240cm

1,00 TL

  • Ürün Kodu: crown-2
  • Stok Durumu: 10

Crown Truss L Stand 510cm x 240cm


Modüler sistem olarak yaratılan Crown Truss L Stand 510cm x 240cm, fuar, tanıtım ve sergi kurulumları için özel olarak hazırlanmıştır. Mükemmel modüler sistem özellikleri ve benzersiz tasarımı sayesinde kendi zevkinize göre kalıplardan uzak tasarımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Limitsiz imkanlar sağlayan modüler destek sistemi alüminyum, çelik, ve kompozit gibi güçlü ve dayanlıklı malzemelerden üretilmiştir. Çok hafif ve katlanabilen bir sistem olan Crown Truss, monte edilmesi, taşınması, demontesi, ve paketlenmesi çok kolaydır.

Mükemmel özellikleri ve benzersiz tasarımı sayesinde, kendi zevklerinize göre kalıplardan uzak tasarımlar yapabilirsiniz.


Bu ürünü L şeklinde kullanabilirsiniz.

Kurulduğunda kapladığı alan : 510cm Genişlik – 240cm Yükseklik – 15cm Derinlik

Dijital baskı alanı : 150cm Genişlik – 206cm Yükseklik – 2 Parça


Truss stand kurulumu kolay, taşınabilir ve ekonomik stand sistemi


Kurulumu Kolay

Truss stand herhangi bir el aleti (tornavida, alyan vb.) kullanmadan dakikalar içinde kurulabilen stand sistemidir.


Taşınabilir (Demonte)

Truss stand sistemi alüminyum, cam yünü ve kaliteli plastik ham maddelerden üretilmiş hafif ve çok sağlam bir yapıdadır. İstediğiniz alana kolayca sevk edebilirsiniz.


Ekonomik

Truss stand sistemi diğer standlara göre çok daha ekonomik ve kullanışlıdır. Bir truss stand sahibi olduğunuzda baskılarını tekrar tekrar yaptırarak istediğiniz etkinlikte kurabilir, sağlam yapısı sayesinde yıllarca kullanabilirsiniz.


Esneklik

Truss stand sistemi esneklik açısından da ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılıyor, L şeklinde bir stand aldığınızda, aldığınız bu standı istediğiniz zaman düz şekilde getirerek kullanabilir yedek parça satın alarak boyutunu büyütebilir ve istediğiniz şekilde bir stand yapabilirsiniz. Hemde çok kısa bir süre içerisinde.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi